Akceptuję

KARIERA

APLIKANT RADCOWSKI / APLIKANT ADWOKACKI / STUDENT IV LUB V ROKU

Opis stanowiska:

  • analiza polskich i europejskich przepisów prawnych dotyczących działalności firm inwestycyjnych w szczególności domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych oraz instytucji płatniczych,
  • udział w projektach dotyczących pozyskiwania zezwoleń na prowadzenie działalności przez instytucje finansowe,
  • uczestnictwo w projektach z zakresu ryzyka braku zgodności: MIFID II, AML oraz PSD II,
  • przygotowywanie lub weryfikacja polityk, regulaminów i procedur dotyczących funkcjonowania instytucji finansowych,
  • sporządzanie wniosków i opinii prawnych,
  • prowadzenie bieżących kontaktów z klientami, urzędami oraz instytucjami.

Wymagania:

  • chcesz tworzyć z nami coś zupełnie nowego w nowej branży jaką jest COMPLIANCE,
  • jesteś osobą ambitną, solidną,
  • lubisz pracę zespołową oraz pod presją czasu,
  • posiadasz ogólną wiedzę i interesujesz się rynkiem kapitałowym,
  • jesteś dokładny, potrafisz pracować samodzielnie,
  • chcesz się uczyć (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, możliwość odbywania aplikacji,
  • stałą współpracę lub zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz system premiowy,
  • zdobycie podstawowej wiedzy i doświadczenia w nowym zawodzie, który umożliwia rozwiniecie kariery w wielu branżach (compliance, audyt systemów nadzoru zgodności z prawem, audyt governance, audyt wewnętrzny w firmie).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kariera@justcomply.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (w szczególności: CV, list motywacyjny, referencje) do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonej przez JustComply JC sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez okres dwóch lat od dnia wysłania dokumentów aplikacyjnych.”

AKTUALNOŚCI   COMPLIANCE
01-06-2021
Jak wdrożyć compliance według ISO 37301

Wdrażanie compliance zgodnie z ISO 37301 Kolejna odsłona ISO Compliance, w której przybliżamy wszystkim zainteresowanym normę ISO 37301. W dzisiejszej, trzeciej części cyklu, skupimy się na krótkim omówieniu aspektów dotyczących wdrażania compliance. Przypomnijmy, że norma ISO 37301 jest zgodna z wymaganiami ISO dotyczącymi zharmonizowanej struktury norm dotyczących systemów zarządzania i składa się z 10 rozdziałów […]

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

26-05-2021
Rozporządzenie IFD – nowe wymogi kapitałowe dla firm inwestycyjnych

Zarządzanie ryzykiem – nowe wymogi dla rynku kapitałowego. Już 26 czerwca 2021r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady  w sprawie wymogów ostrożnościowych dla firm inwestycyjnych oraz zmieniające rozporządzenia (UE) nr 575/2013, (UE) nr 600/2014 i (UE) nr 1093/2010. Rozporządzenie IFR dotyczy firm inwestycyjnych, a na polskim rynku będzie miało zastosowanie do domów maklerskich, […]

25-05-2021
ISO 37301 – ISO Compliance: zakres normy. Jak podejść do wdrożenia ISO Compliance ?

JustComply o ISO 37301  ISO Compliance: W jaki sposób podejść do wdrożenia ISO Compliance? Niniejszy artykuł jest kontynuacją cyklu, w którym przedstawiamy podstawowe informacje o opublikowanej w kwietniu normie ISO 37301. Z pierwszego artykułu, do przeczytania którego gorąco zachęcamy, dowiedzieli się Państwo o zaletach wdrożenia i możliwości certyfikacji ISO 37301 w każdego typu organizacji. Dzisiaj […]

Prawo
Compliance
Audyt
Zarządzanie
ryzykiem
FinTech
AML